Skip to content Skip to footer

ALICE FEENEY. ŽINAU, KAS TU ESI

Žinau, kas tu esi / Alice Feeney. – 2019. – 361, [4] p. UDK: 821.111-311.1.

Ji turi paslapčių. Tai – jos vaikystė. Tačiau ar tai šiandien lėmė jos vyro dingimą? „Žinau, kas tu esi“ – britų rašytojos Alice Feeney psichologinis trileris.

Aktorė Eimė Sinkler visą gyvenimą praleido scenoje. Ji gera aktorė. Ir ne tik teatre, bet ir gyvenime. Niekas jos iš tiesų dorai nepažįsta, nes ji uždara ir nemėgsta pasakoti apie savo asmeninį gyvenimą. Visi ją yra „kažkur matę“, tačiau niekas neatsimena, kur. Išskyrus vieną asmenį – jis Eimę pažįsta puikiai. Jis palieka jai lapelius su užrašu „Aš žinau, kas tu esi“. Ir pasirašo. Vardu, kuri Eimė visą gyvenimą stengėsi pamiršti. Jis žino, ką ji padarė ir ką slepia.

Vieną vakarą grįžusi namo Eimė supranta, kad jos vyras dingo. Ji nežino ko imtis ir ką daryti – juolab, kad policija ima ją įtarti. Taip, Eimė turi ką slėpti, tačiau… ar ji galėjo nuskriausti savo mylimąjį? Jai mėginant nuslėpti praeities paslaptis, šios ima persekioti ją ir kelti daug didesnį pavojų, nei ji galėjo įsivaizduoti.

Kuo giliau Eimė kapstosi vyro dingimo istorijoje, tuo skaitytojas daugiau sužino apie jos praeitį, vaikystę ir santuoką. Eimė bando išsaugoti sveiką protą ir savo karjerą, o klausimų skaitytojams, policijai ir jai pačiai vis daugėja…

Psichologinis trileris „Žinau, kas tu esi“ kviečia skaitytojus į klaidžią istoriją. Tai romanas, kuriam nestinga įtampos, o pabaigoje laukia tikrai šokiruojanti atomazga.

Parengta pagal: https://www.patogupirkti.lt/knyga/zinau-kas-tu-esi.html