Skip to content Skip to footer

Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojai stengiasi edukacines priemones populiarinti ne tik Šiaulių rajone, bet ir už jo ribų. Šį kartą Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėja Karolina Jasiukevičiūtė ir Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Informacijos ir kraštotyros skyriaus kultūrinės veiklos vadybininkė Roberta Rasikienė buvo pakviestos į Žemaitiją. 2017 m. spalio 17 d. terapinius smėlio staliukus ir šviečiančius molbertus kūrybiškai pristatė  Šateikių (Plungės r.), Alsėdžių (Plungės r.) ir Telšių bendruomenėms. Inovatyvias edukacines priemones pristatyti pakvietė VšĮ „Edukacija kitaip“, kurie ieško įvairių būdų ir formų kaip stiprinti šeimos santykius ir bendravimo galimybes naudojant įvairias terapijas.
Šviesos terapija yra vienas iš būdų padedančių susikaupti, visas procesas naudojant šias priemones vyksta visai kitaip – nepaisant amžiaus atrodo, kad viskas labai lengva ir įdomu.
Užsiėmimų dalyviai leidosi į kūrybines improvizacijas atlikdami įvairias užduotis. Susipažinę su smėlio piešimo technika, visi pasinėrė į neįprastą veiklą: kūrė paveikslus iš smėlio, guašu tapė ant stiklo, išbandė ,,gyvojo’’ smėlio galimybes.

Roberta Rasikienė,
Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Informacijos ir kraštotyros skyriaus kultūrinės veiklos vadybininkė

Karolina Jasiukevičiūtė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėja