Skip to content Skip to footer

2017 metų balandžio mėnesį  bibliotekoje Ginkūnų Sofijos  ir Vladimiro  Zubovų mokyklos 6 klasės mokiniai parengė parodą „Perskaitytų knygų paslapčių dėžutės“.  Išradingai papuoštose paslapčių dėžutėse – daiktai, susiję su knygos turiniu,  pagrindinės minties žvaigždutė, svarbiausių įvykių schema ir  veikėjų debesėliai. Gegužės 19 dieną Ginkūnų bibliotekoje susirinko gražiausių dėžučių autoriai padiskutuoti apie kūrinių pasirinkimą,  pasidalinti mintimis apie savo mėgstamiausias  knygas.  „Ar žinote, kas rašo sidabro raidžiukėm? Kūrėjai! Tik jie išgirsta ir užrašo, ką šnara lietaus lašeliai, kaip tirpsta ant skruosto snaigė, kaip atsargiai letenėlę tiesia katinėlis, kaip ūselį kraipo vabalėlis“, – tokiais žodžiais vyresnioji bibliotekininkė Rimvida Linauskienė kreipėsi į jaunuosius kūrėjus.
Išrinktos gražiausios perskaitytų knygų dėžutės:  6 klasės mokinių Nedo Kazlausko, Deimanto  Vaitekaičio ir Roberto Lešinsko dėžutė apie Čipolino nuotykius, Beatričės Balčiūnaitės — apie Harį Poterį ir jo nuotykius ir 9 klasės mokinės Augustės Stancelytės — kaip tapti dama.
Džiugu, kad  Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos moksleiviai  mėgsta skaityti knygas ir noriai lankosi bibliotekoje.

Rimvida Linauskienė,
Ginkūnų struktūrinio teritorinio padalinio vyresnioji bibliotekininkė