Skip to content Skip to footer
 Lankytojai su Galimybių pasu ar jam prilygstančiu dokumentu

(juos kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu būtina parodyti bibliotekos darbuotojui prieš patenkant į bibliotekos erdves)

  • Gali naudotis visomis bibliotekos teikiamomis paslaugomis.
  • Lankantis renginiuose ir edukacijose būtina išankstinė registracija.

Vyresni nei 6 metų amžiaus lankytojai bibliotekose privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones), laikytis bendrųjų higienos ir saugos reikalavimų. Kaukių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei (rekomenduojama dėvėti veido skydelį).

 Asmenims, jaučiantiems bet kokius kvėpavimo takų infekcijos simptomus (pakilusi temperatūra, sloga, kosulys, dusulys, gerklės skausmas, čiaudėjimas, ašarojimas ir kt.), lankytis bibliotekoje DRAUDŽIAMA. Jų užsakytus leidinius galės atsiimti kiti asmenys, pateikę jų skaitytojo pažymėjimą.

Lankytojai be Galimybių paso arba jam prilygstančio dokumento gali:
  • Grąžinti knygas padedant jas nurodytoje vietoje.

Asmenys iki 16 m. aptarnaujami be Galimybių paso ar jam prilygstančio dokumento. Bibliotekos darbuotojai, esant reikalui, turi teisę prašyti pateikti amžių įrodantį dokumentą.

 Dėkojame už supratingumą ir pakantumą. Saugokime vieni kitus!