Skip to content Skip to footer

Atsižvelgiant į augančią COVID-19 ligos plitimo grėsmę Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos aptarnavimo paslaugos iki karantino pabaigos bus teikiamos tik bekontakčiu būdu (vengiant tiesioginio socialinio kontakto). Visi bibliotekos padaliniai knygų išdavimą vykdys įprastu darbo laiku, tačiau tik bekontakčiu būdu – pagal išankstinius užsakymus. Įvairūs renginiai, mokymai, parodos ir kitos veiklos bibliotekoje vyks tik nuotoliniu (virtualiu) būdu, panaudojant audio/video įrašų transliacijas per ŠRSVB interneto svetainę, Youtube ar  Facebook`o paskyras. Edukaciniai užsiėmimai, visų skaityklų paslaugos lankytojams laikinai neprieinamos.                    

LEIDINIŲ UŽSAKYMAS (ne daugiau kaip 10 vnt.) karantino metu vyks tik nuotoliniu būdu:

  • Elektroniniame LIBIS kataloge https://www.srsvb.lt/elektroninis-katalogas/
  • Kuršėnų mieste: Vytauto Vitkausko bibliotekos el. paštu kursenubiblioteka@gmail.com, tel. 58 13 60, Vaikų lit. skyriaus el. paštu kvaikubiblioteka@gmail.com, tel. 58 23 33.
  • Kituose padaliniuose: tų bibliotekų el. paštu, telefonu ir kitomis telekomunikacijos priemonėmis (šiuos kontaktus rasite adresu:  https://www.srsvb.lt/bibliotekos/).

IŠDAVIMAS

       Užsakyti leidiniai bus padedami ant stalo ar kėdės, prie bibliotekos durų ar to aukšto vestibiulyje tik iš anksto su bibliotekininku suderintu laiku. Grąžinamas knygas vartotojų prašoma sudėti į maišelį, jos bus karantinuojamos 72 val. Galima karantino metu jų negrąžinti – delspinigiai nebus skaičiuojami.

Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos knygos grąžinamos tik į grąžinimo įrenginį, esantį prie įėjimo į biblioteką.

SAUGUMO PRIEMONĖS

  • Vykstant į biblioteką atsiimti užsakytų leidinių, būtina laikytis visų saugos reikalavimų.
  • Rekomenduojame atvykti ne didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis, išskyrus tuos atvejus, kai tai vienos šeimos nariai.
  • Į vestibiulių patalpas bus įleidžiami tik veido apsaugos priemones dėvintys lankytojai, papildomai rekomenduojama mūvėti pirštines.

Karantino metu asmenims, jaučiantiems bet kokius kvėpavimo takų infekcijos simptomus (pakilusi temperatūra, kosulys, dusulys, gerklės skausmas, čiaudėjimas ir kt.), bibliotekoje lankytis draudžiama. 

Būkime pakantūs ir supratingi. Jūs visada laukiami bibliotekose!

                                           Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos informacija