Skip to content Skip to footer

Raudėnų bibliotekoje nuolat vyksta integruotos pamokos, kuriose dalyvauja Raudėnų daugiafunkcio centro mokiniai kartu su mokytojais.
2018 m. gegužės 3 dieną į biblioteką atvyko lietuvių kalbos mokytoja Stanislava Veidemanienė ir dešimtos klasės mokiniai. Pamokos tema: „Saulės motyvas lietuvių poezijoje“. Mokinių užduotis buvo lietuvių poetų kūriniuose atrasti eilėraščius, kurių pagrindinė mintis būtų saulės motyvas. Kai užduotis buvo atlikta, bibliotekininkė Danutė Slavinskienė supažindino dešimtokus su LIBIS (Lietuvos integrali bibliotekų informacijos sistema) ir kaip ja naudotis.
Gegužės 8 dieną mokytoja Alma Steponavičienė su 1–2 klasių mokiniais užsuko pravesti klasės valandėlės. Šio užsiėmimo tikslas buvo sužinoti ir išbandyti, kokias priemones, žinoma neužmirštant knygų, laisvalaikiui praleisti galima rasti bibliotekoje. Labiausiai visus sužavėjo stalo žaidimas UNO.
Gegužės 10 dieną dailės mokytoja Alma Stugienė 8–9 klasių mokiniams pravedė dailės pamoką, skirtą susipažinti su ekspozicijų, parodų rengimu. Mokiniai ne tik klausėsi, kaip reikia rengti parodas, bet ir praktiškai  išbandė šį darbą ir  bibliotekoje parengė parodą „Ebru technika“.
Tad šiuo metu bibliotekoje veikia nuostabių meno kūrinių paroda, kurių autoriai Raudėnų mokyklos daugiafunkcio centro mokiniai. Parodą sudaro piešiniai atlikti edukacijų metu „Ebru menas – tapymas ant vandens“. Paroda veiks iki birželio 10 d. Maloniai kviečiame apsilankyti.

Danutė Slavinskienė,
Raudėnų bibliotekos bibliotekininkė

Komentaras