Skip to content Skip to footer

2017 metų gruodžio 4 dieną Kairių bibliotekoje vyko rytmetis vaikams „Lai advento meilė kelią Jums nušvies…“. Į biblioteką atvyko Kairių lopšelio-darželio ,,Spindulėlis‘‘ ,,Gudručių‘‘ grupės vaikučiai, lydimi priešmokyklinio ugdymo pedagogių Almos Šulčienės ir meninio ugdymo mokytojos metodininkės Juginos Kaminskės. Bibliotekininkė Ramutė Preimontienė papasakojo vaikams apie advento laikotarpį, po kurio prasideda Kalėdos. O kas yra Kalėdos? Apie tai sužinojome iš perskaitytos Birutės Lenktytės knygutės ,,Pelytės Kalėdos‘‘. ,,Kalėdos – tai kai nubundi rytą ir jauti, kad ši diena kitokia, kad gali nutikti kažkas stebuklingo ..ir kai tai nutinka‘‘ (Birutė Lenktytė).
Kairių lopšelio-darželio ,,Gudručių‘‘ grupės vaikai aktyviai ruošiasi artėjančiai šventei. Jie dalyvavo akcijoje „Misija Laplandija“. Vieno grupės nario Beno Venckaus piešinėlis pateko tarp 10-ties geriausių iš gausybės siųstų darbelių. Vaikučiai savo darbelius atsinešė į Kairių biblioteką ir surengė kūrybinių darbelių parodėlę  „Lai advento meilė kelią Jums nušvies…“. Parodos iniciatorė – priešmokyklinio ugdymo pedagogė Alma Šulčienė.
Vaikai atsisveikino su savo darbeliais, nes po Kalėdų jie keliaus į kairiškių namus – juos dovanosime bibliotekos skaitytojams.
Paroda bibliotekoje veiks iki gruodžio 25 d. Kviečiame apsilankyti.

Ramutė Preimontienė,
Kairių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė