Skip to content Skip to footer

2017 metų birželio pirmąją dieną į Raudėnų biblioteką sugužėjo būrys pradinių klasių mokinių. Čia buvo pakviesti tie vaikai, kurie per visus mokslo metus perskaitė daugiausiai knygų. Juos atlydėjo Raudėnų mokyklos-daugiafunkcio centro direktorė Zita Bezarienė. Bibliotekininkė Danutė Slavinskienė visus pasveikino su Tarptautine vaikų gynimo diena ir pasidžiaugė, kad mažieji draugauja su knyga. Vaikus labai pradžiugino netikėtai pasirodžiusi Lapė (Paežerių bibliotekos bibliotekininkė Roma Kybartienė). Ji pasidžiaugė, kad šiandien daro staigmenas tiems vaikams, kurie mėgsta skaityti. Pabendravusi su vaikais, Lapė perdavė vienos knygutės prašymą. O knygutė prašė: „Mieli vaikai, nerašinėkite mano lapuose, aš ne sąsiuvinis. Neplėšykite mano lapų. Man skauda. Aplenkite mane popieriumi. Būsiu sveika ir švari. Neimkite manęs nešvariomis rankomis. Aš noriu būti švari!“. Vaikai pažadėjo, kad knygutes mylės patys ir kitiems patars jas saugoti.
Bibliotekininkė Danutė Slavinskienė ir Raudėnų mokyklos-daugiafunkcio centro direktorė Zita Bezarienė įteikė aktyviausiems skaitytojams padėkos raštus ir atminimo dovanėles.
Po renginio dar niekas neskubėjo namo: valgė pyragą ir ragavo obuolių sultis. Skaitytojai išsiskirstė bibliotekininkei pažadėję ir vasarą nepamiršti kelio į knygų buveinę.

Danutė Slavinskienė,
Raudėnų bibliotekos bibliotekininkė