Skip to content Skip to footer

2018 m. kovo 12 d. Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Foto meno parodų erdvėje atidaryta dar viena gamtos grožiu alsuojanti fotografijų paroda „Metų laikai“. Parodos autorė jauna, išradinga ir meniniais fotografijos gebėjimais kūrybinga – penkiolikmetė, šiupylietė Gabrielė Stankaitytė.
Parodoje eksponuojamos nuotraukos, kuriose autorė įamžino Šiupylių krašto ir apylinkių nuostabiai įvairiais metų laikais besikeičiančią gamtą. G. Stankaitytė teigia, kad gamta, kaip didis poetas, sugeba ir menkiausiomis priemonėmis pasiekti didžiausią efektą. Būtent tai ir skatina autorę fotografuoti. Atrodo, iš smulkmenų sudarytas gamtos grožis yra beribis ir nepakartojamas. Atradus vieną kadrą, eini link jo ir atsiveria dar daug skirtingų kadrų, tik spėk juos fiksuoti. Labiausiai Gabrielė žavisi Dovydo Cicėno gamtos fotografijomis. Tokios natūralios, nepakeistos žmogaus rankos. Fotografuoti gamtą tokią, kokia ji yra, natūraliai didžiausias iššūkis fotografui, ypač mėgėjui. Gabrielė pradedančioji fotografė, mokosi ir tobulėja su kiekvienu nauju kadru.
Eksponuojama fotografijų paroda „Metų laikai“ lauks lankytojų iki 2018 m. balandžio 12 d.
O gal ir Jūs fotografuojate ir norite savo kūryba pasidalinti naujai įkurtoje Foto meno parodų erdvėje? Kviečiame kreiptis į Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos darbuotojas dėl galimybės eksponuoti savo autorinius darbus.

Karolina Jasiukevičiūtė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėja

 

 

 

Komentaras