Skip to content Skip to footer

2018 m. balandžio 16 d. Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Fotomeno parodų erdvėje atidaryta dar viena išskirtiniais kadrais pasižyminti fotonuotraukų paroda „Kai nusileidžia saulė“. Unikalių nuotraukų autorius – policijos pareigūnas Marius Jackevičius.
Autorius pasakoja, kad fotografuoja jau dešimtmetį, bet intensyviai fotografija pradėjo domėtis prieš du metus. Anot Mariaus, dabartinė fotografavimo technika kur kas tobulesnė, atsirado daugiau galimybių gauti informacijos kaip ir ką daryti fotografuojant. Jis laisvalaikį stengiasi suderinti su pomėgiu. Su šeima daug laiko leidžia gamtoje – ten ir gimsta gražiausi kadrai. Mariaus teigimu: „Fotografija žavi tuo, kad kartais akimis tiek nematai, kiek gali pamatyti nuotraukoje. Net į dangų pažiūrėjus nepamatysi tiek žvaigždžių, kiek jų gali užfiksuoti fotoaparatas“.
Parodos autoriaus nuomone, fotografijos sąvoka yra labai plati, lygiai kaip ir jos pasirenkami objektai, stiliai. Gali fotografuoti žmones, gyvūnus, mažus objektus, sportą ir begalę kitų dalykų. Būtent jis žavisi situacijomis, kurių paprastai ar kasdien nepamatysi.
Parodoje eksponuojamose nuotraukose įamžinti nakties vaizdai: ežeras, ant kurio atsispindi mėnesiena, begale šviesų nutviekstas miestas, pėsčiųjų takai, daugiaspalviai tiltai, greitkeliai bei gamta nušviesta vakaro žaros.
Eksponuojama fotografijų paroda „Kai nusileidžia saulė“ lankytojų lauks iki 2018 m. gegužės 16 d.
O gal ir Jūs fotografuojate ir norite savo kūryba pasidalinti naujai įkurtoje Foto meno parodų erdvėje? Tad kviečiame kreiptis į Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos darbuotojas dėl galimybės eksponuoti savo autorinius darbus.

Karolina Jasiukevičiūtė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėja

Komentaras