Skip to content Skip to footer

Imi į rankas teptuką, dažus ir ant šviečiančio molberto pieši… Piešinys ypatingas, nes piešiamas ne ant lapo, o ant stiklo. Ant jo galima piešti akvarele, guašu bei nuplaunamais markeriais. Smagiausia tai, kad gali tai daryti ne vienas! O su draugu iš abiejų pusių. Nepakartojama ir tai, kad stiklas šviečia – spalvos keičiasi, susilieja ir vėl išsiskiria. Nupieštas paveiksliukas tampa vis kitokiu, nes keičiantis apšvietimui keičiasi ir jis.
2018 m. gegužės 11 d. Ginkūnų bibliotekoje spalvų ir šviesos terapiją  išbandyti galėjo visi norintys, ypač ši veikla patiko patiems mažiausiems – Ginkūnų lopšelio-darželio ,,Pelėdžiukų“ grupės vaikams (lydėjo vyresnioji auklėtoja Evelina Ražinskienė bei auklėtojos padėjėja Dalia Tamašauskienė). Švietė ne tik molbertas, bet ir mažųjų akys!
Vėliau prie kūrybinių užsiėmimų prisijungė ir šią edukaciją išbandė Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos prailgintos dienos grupės vaikai (mokytojos Rasa Gružienė ir Ilona Jankauskienė). Mergaitės piešdamos kartu ir dainavo: „Nupiešiu saulę lapo vidury, aplink visom spalvom vaivorykštę dažytą, o apačioj tarp žemės ir dangaus nupiešiu savo Lietuvą mažytę“.
Juk nėra gražiau, kai matai vaikų širdimi ir rankom tapytą šedevrą.

Rimvida Linauskienė,
Ginkūnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

 

Komentaras