Skip to content Skip to footer

MAMA – gražiausias žodis, kurį ištaria žmogaus lūpos. Taip pat yra sukurta daug eilių apie motinos širdį, kuri sugeba viską atleisti; motinos rankas, kurios visada apkabina ir priglaudžia savo vaikus; motinos meilę, kuri niekada neišblėsta ir nenuvertėja. Motinos diena – nuostabi šeimos šventė. Tą dieną visi skubame net iš atokiausių kampelių aplankyti savo mamas, kad galėtume pabūti su jomis kartu. O pati geriausia dovana mylimai mamai – gražūs žodžiai.
2017 metų gegužės 8 dieną, Romučių bibliotekoje  vyko Motinos dienos paminėjimas „Visą žemę man juk atneša mama“. Vaikai kartu su bibliotekininke Janina Butnoriene paruošė literatūrinę programėlę, kurios metu liejosi eilės, skambėjo dainelės, skirtos mamoms ir močiutėms. Po pasirodymo mamoms įteikta po gėlės žiedą…
Mamas sveikino ne tik susirinkę vaikai. Pačiam brangiausiam žmogui – mamai, dovaną įteikė Šiaulių rajono savivaldybės Kuršėnų kultūros centro  moterų vokalinis ansamblis „SVAJA“ (vadovė Birutė Lazdauskytė, akompaniatorė Danutė Streckienė). Moterys ne tik dainavo, bet  savo programą papildė ir gražiais žodžiais. Jų pasirodymo metu žiūrovai dainavo kartu, o po pasirodymo negailėjo plojimų.

Nuoširdus ačiū, moterims, už skambią dainą, už prasmingus žodžius bei maloniai praleistą laiką.

Janina Butnorienė,
Romučių bibliotekos bibliotekininkė