Skip to content Skip to footer

2018 m. gegužės 28 d. Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos interneto skaitykloje svečiavosi Stasio Anglickio pagrindinės mokyklos 1B klasės moksleiviai su mokytoja Danguole Pertuliene. Jaunieji ugdytiniai į biblioteką atvyko ne šiaip sau, o sudalyvauti netradicinėje pamokoje, kurioje išbandė naujus bibliotekos užsiėmimus su interaktyviu stalu – lenta.
Interaktyvus stalas naujausia ir inovatyvi bibliotekos priemonė, kuri skirta visų amžiaus grupių mokymuisi, tobulėjimui, laisvalaikio praleidimui, žaidimams, integruotoms, netradicinėms pamokoms ir kitoms interaktyvioms veikloms.
Išmanios priemonės pagalba moksleiviai pasitikrino lietuvių kalbos, matematikos, gamtos pažinimo žinias. Kiekvienas klasės mokinys turėjo galimybę atsakinėti į įvarius klausimus, atlikti individualias užduotis, padirbėti grupėse, išsakyti savo nuomonę bei papildyti kitus. Susirinkusieji taip pat išbandė planšetiniuose ir stacionariuose kompiuteriuose paruoštas užduotis. Mokytoja Danguolė Petrulienė ir vyresnioji bibliotekininkė Lina Bartkevičienė puikiai organizavo netradicinės pamokos eigą bei sudomino būsimus antrokus įvairiomis užduotimis ir teminiais klausimais. Džiaugiamės, kad ši interaktyvi pamoka tapo naudinga mokiniams ir mokytojai, suteikė žinių, idėjų, pozityvių emocijų. Viliamės dar daugiau tokių pamokų bus ir ateityje.

Karolina Jasiukevičiūtė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėja

 

Komentaras