Skip to content Skip to footer

NORA ROBERTS. SAUGUS PRIEGLOBSTIS

Saugus prieglobstis / Nora Roberts. – [2019]. – 496 p. UDK: 821.111(73)-31.

Įtempto siužeto Noros Roberts trileris „Saugus prieglobstis“ pasakoja apie žudynes prekybos centre, pakeitusias jas išgyvenusių žmonių likimus.

Eilinis ramus vakaras Portlando prekybos centre, Meino valstijoje. Mergina išsiskyrė su vaikinu ir dabar laukia kino seanso kartu su bičiulėmis, kurios guodžia nusiminusią draugę. Vaikinas kalbina akiniais nuo saulės prekiaujančią merginą į vakarinį kino seansą… Daugybė apsipirkinėjančių mamų, vaikų, pardavėjų, pirkėjų aptarnaujančio personalo – prekybos centras dūzgia lyg avilys.

Tada pasigirsta šūviai: metodiški, nuoseklūs, trunkantys vos aštuonias minutes… Užpuolikai nukaunami, tačiau išgyvenusiųjų laukia ilgi mėnesiai košmaro. Kiekvieno iš jų likimas susiklostys skirtingai. Kažkas, matęs herojišką policijos pareigūnų darbą, pasirinks šią profesiją. Ta, kuri drebėjo iš baimės užsidariusi tualete, bandys įamžinti herojus ir aukas meno kūriniuose. Tačiau bus ir tokių, kurie apgailestaus, jog užpuolimo metu žuvo nepakankamai žmonių. Kol išgyvenusieji kabinasi į gyvenimą, šešėlyje tūnantis genijus rengia naujus spąstus – tik jo veikimo taktika šįsyk bus kitokia.

„Saugus prieglobstis“ kartais atrodys kaip įtemptas trileris, kartais kaip šiuolaikinis meilės romanas, netrūks čia ir „brendimo romano“ atspalvių. Ši knyga – Noros Roberts literatūrinis eksperimentas. Tai kitokia nei esame įpratę meilės istorija, kuri įtrauks jau nuo pirmųjų puslapių.

Parengta pagal: https://www.patogupirkti.lt/knyga/saugus-prieglobstis-32304.html