Skip to content Skip to footer

Poezija – visų pirma – svajonė, jausmas ir muzika, meilė ir neapykanta, apmaudas ir ilgesys, nuoširdus vaiko juokas ir mąstančio žmogaus sarkazmas, verksmas su ašarom ir ašaros be ašarų… Viskas, kas žmogiška. (Poetas Paulius Širvys).

Kovo 21 dieną Kairių biblioteka sulaukė didelio poezijos mylėtojų būrio. Jos patalpose vyko popietė „Posmų skambesys“, skirta paminėti Pasaulinę poezijos dieną. Skambus pavadinimas pranašavo, kad renginys bus kupinas geros nuotaikos, o aplinka apipinta pačiomis įvairiausiomis emocijomis ir spalvomis.

Popietėje dalyvavo Kairių miestelio ir Šiaulių rajono literatų asociacijos „Indraja“ kūrėjai.

Vyresnioji bibliotekininkė supažindino su poezijos dienos kilme ir tikslais. Toliau poetai skaitė savo eiles. Buvo pristatyta naujai išleista penktoji Šiaulių rajono literatų asociacijos „Indraja“ rinktinė „Rašau gyvenimą…“, kurioje net trylikos autorių kūriniai. Popietės metu kiekvienas renginio dalyvis turėjo galimybę paskaityti savo kūrybą. Klausytojus pasiekė poetų žodžių magija, o įspūdingi skambesiai ir gilios prasmės tekstai jų sieloms suteikė ramybę ir įkvėpimą.

Renginį vedė ŠRSKC Kairių filialo meno vadovė Nijolė Girniuvienė.

Ši poezijos popietė buvo puiki galimybė susipažinti su talentingais vietos poetais, išgirsti jų kūrybą ir sužinoti daugiau apie poezijos pasaulį. Tikimės, kad šis renginys buvo ne tik malonus, bet ir praturtino bei įkvėpė dalyvius naujoms idėjoms ir kūrybai.

Kairių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Ramutė Preimontienė