Skip to content Skip to footer

2019 m. gruodžio 10 ir 13 dienomis Aukštelkės bibliotekoje vyko literatūrinės valandėlės „Atverkime duris į Kalėdų pasaką“. Renginiuose dalyvavo Aukštelkės mokyklos-daugiafunkcio centro ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai bei jų mokytojos Greta Škikūnienė ir Renata Ivanauskienė. Vyresnioji bibliotekininkė Roberta Šinušienė paskaitė vaikams pasaką „Kalėdinė istorija. Kalėdų Senelis keliauja pas vaikus“ ir ištraukas iš Jerry Pallota knygelės „Dinozaurų Kalėdos“. Kaip rašoma knygelės anotacijoje , „Visi žino, kad Kalėdų Senelio roges traukia elniai. Tačiau ar kada susimąstei, kas jas traukė, kai Kalėdų Senelis elnių dar neturėjo? Ši linksma ir magiška istorija – apie priešistorinius Kalėdų Senelio padėjėjus!“
Drauge su mažaisiais renginio dalyviais aptarėme skaitytas pasakas, vaikai spalvino kalėdinius paveikslus, konstravo įdomiausias figūras, žaidė judrų žaidimą „Taikinio mėtymas“.
Gruodžio 12 dieną į biblioteką atskubėjo Aukštelkės mokyklos-daugiafunkcio centro 1 ir 3 klasės mokiniai kartu su mokytojomis Lina Valauskiene ir Gitana Sudeikiene. Moksleiviai susipažino su naujomis technologijomis. Pradinukai išbandė virtualios realybės akinius, galėjo išreikšti save kūrybinėje veikloje su 3D rašikliais. Edukacinį užsiėmimą vedė Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Informacijos ir kraštotyros skyriaus darbuotojai Roberta Rasikienė ir Kostas Aleksandrovičius.
Veiklos buvo tikrai įtraukiančios ir įdomios, pradinukai dėkojo už galimybę susipažinti, išbandyti naujas inovatyvias edukacijas. Aukštelkės bibliotekoje veikia spaudinių paroda „Atverkime duris į Kalėdų pasaką“, skirta gražiausioms metų šventėms. Kviečiame apsilankyti!

Roberta Sinušienė,
Aukštelkės bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

 

 

 

Komentaras