Skip to content Skip to footer

Saulėtą, bet švelniai žiemišką 2019 m. gruodžio 11 dieną į biblioteką atvyko prieš metus debiutavusi rašytoja Asta Gricė. Atvyko ne viena, su knygutėmis „Bebriukas Benas“. Į susitikimą su Asta Grice ir į knygutės pristatymą atėjo Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazijos 1c klasės mokiniai  kartu su mokytoja Rima Navickiene.
Rašytoja knygutės pristatymą pradėjo istorijos „Kaip Benas varles skaičiavo“ skaitymu. Vaikučiai istorijos apie bebriuką klausėsi su didžiuliu susidomėjimu. Be šios įdomios, bet ir pamokančios istorijos knygutėje dar yra šešios istorijos ir trys komiksai, kurie skirti mažiesiems klausytojams ir pradedantiesiems skaitytojams. Knygutėje pasakojama apie Bebraičių kaimo gyventojų kasdienybę, atradimus, įdomybes, nuotykius, vykstančius stebuklus ir kitas įdomias istorijas. Po knygutės pristatymo rašytoja mokiniams vedė edukacinį užsiėmimą, „Ką gali durų rankenos pakabukas“. O jis gali daug ką: išreikšti tavo nuotaiką, perspėti norinčius užeiti, kad reikia pasibelsti, netrukdyti ir panašiai. Edukacijos metu vaikai kupini kūrybinio įkvėpimo kirpo, lankstė, klijavo ir pasidarė po durų rankenos pakabuką su varliuku.
Šiltas, malonus, turiningas ir darbingas susitikimas nejučiomis praėjo. Visi dalyviai liko patenkinti puikia galimybe susitikti su rašytoja Asta Grice. Tikimės, kad neužilgo bus išleista nauja rašytojos knygutė ir vėl bus šauni proga susitikti bibliotekoje.

Neringa Skėrytė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos
Vaikų literatūros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė

Komentaras