Skip to content Skip to footer

Romučių  bibliotekoje dvi savaites jaunieji  lankytojai galėjo išbandyti smėlio, kruopų ir šviesos spalvomis valdomo  staliuko ir šviečiančio  molberto kūrybinį žaismą.
„Smėlio terapija“ – piešimas smėliu ar manų kruopomis  ant šviečiančių staliukų. Vaikai ant jo galėjo  piešti savo pirštukais, teptukais ir mentelėmis. Smėlį liesti malonu. Jis lengvas, švelnus. Piešimas smėlyje skatina mąstymą, tobulina bendravimo įgūdžius, lavina vaizduotę, padeda atsipalaiduoti.
,,Šviečiantis molbertas“ – šviečiantis stiklas. Ant jo galima piešti akvarele, guašu ar nuplaunamais markeriais. Nupieštas paveiksliukas gali tapti vis kitokiu, tiesiog tereikia pakeisti  šviesos spalvą ir stebėti kaip jis persimainys. Ant šio stiklo galima piešti iš abiejų pusių. Šviečiantį molbertą galima naudoti daugybę kartų.
,,Šviečiantis molbertas“  bei  ,,Smėlio ir spalvų staliukas“ atsivežti iš Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos. Ačiū kolegėms už suteiktą galimybę  išbandyti naujoves!
Šiuo metu šie stebuklingi įrenginiai yra atvežti į Ringuvėnų biblioteką. Prašome apsilankyti ir išbandyti savo kūrybinius sugebėjimus!

Janina Butnorienė,
Romučių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė