Skip to content Skip to footer

ROSIE WALSH. VYRAS, KURIS NEPASKAMBINO

Vyras, kuris nepaskambino / Rosie Walsh. – 2018. – 333, [1] p. UDK: 821.111-31.

„Vyras, kuris nepaskambino“ – pirmasis britų rašytojos Rosie Walsh romanas, kurį ji pasirašė savo vardu. Ankstesnės rašytojos knygos pasirodė pseudonimu Lucy Robinson. Anot jos, skaitytojai romane ras gausybę aliuzijų į jos asmeninį gyvenimą, vaikystės vietas, jos aplankytus miestus, kuriuose jai teko svečiuotis ir dirbti.

Septynios dienos – tiek užtrunka įsimylėti taip stipriai, kad prisiminimas apie kartu praleistą laiką užgožtų viską. Kartu jie buvo savaitę ir per tą laiką ji pametė dėl jo galvą. Tačiau kai nuostabi ateitis atrodė pasiekiama ranka mylimojo balsas virsta skausminga tyla.

Vos tik susitikę, Sara ir Edis netruko užmegzti ryšį, kuris beveik akimirksniu virto liepsnojančia meile. Moteriai atrodė, kad ji gimė iš naujo, kad jos gyvenimas dabar tik prasideda. Ir nuostabiausia, kad šis jausmas buvo abipusis, nes atrodė, jog Edis taip pat laukė jos – tos vienintelės. Dar niekada gyvenime Sara nebuvo tokia užtikrinta. Ji jautėsi rami, kai Edis išvyko į seniai planuotą atostogų kelionę. Juk jis žadėjo paskambinti, kai bus oro uoste. Tačiau Saros telefonas tyli. Minutes keičia valandos, dienos tampa savaitėmis ir Saros nerimas auga.

Draugai pataria jai pamiršti šį vyrą ir gyventi toliau – juk visko pasitaiko, tačiau kur rasti jėgų toliau kabintis į gyvenimą. Sara įsitikinusi, kad kažkas atsitiko, kad tokiam Edžio elgesiui turi būti paaiškinimas. Ir galiausiai ji išsiaiškina tiesą – Edžio dingimas turi priežastį ir vienintelis dalykas, kuriuo jie nepasidalino anksčiau, buvo tiesa.

Parengta pagal: https://www.patogupirkti.lt/knyga/vyras-kuris-nepaskambino.html