Skip to content Skip to footer

2019 kovo 8 dieną Šiupylių bibliotekoje vyko ir Nacionalinio diktanto konkursas, ir popietė „Žydėkite kaip gėlės“, skirta Tarptautinei Moters dienai.
Iš pradžių rimtai nusiteikusios Šiupylių kaimo moterys sudalyvavo Nacionalinio Diktanto konkurse. Labai norėjosi joms prisiminti išmoktas taisykles mokykloje bei išbandyti savo jėgas. Puikiai pavyko.
Šventinę popietės dalį tęsė Šiupylių bibliotekininkė Salvinija Šeškauskienė, kuri į moteris kreipėsi Eduardo Mieželaičio eilėmis ir pristatė nuostabią meno mėgėjos, šiupylietės Zitos Jočienės mandalų parodą „Meditacija spalvomis“. Pasidžiaugusios paroda, moterys rinkosi į Šiupylių biblioteką ne tuščiomis. Kiekviena atsinešė savo pagamintą patiekalą. Visos moterys išradingos, todėl ir vaišių stalas buvo pilnas įvairiausių skanėstų. Puikiai nuteikė nenuilstančios renginių dalyvės, Šiupylių bibliotekos klubo „Jam nežinant“ narės Zita Jočienė ir Angelė Prževalskienė, pademonstravusios savo pagamintus skanėstus.
Popietės eigoje bibliotekininkė moterims kalbėjo apie knygas, kuriose pasakojama apie sveikatą, grožį, meną, maistą bei knygų teikiamą naudą ir skaitymo malonumą – Tautvilės Šliažaitės „Balansas kasdienybės“, Filomenos Taunytės „9/10 laimės“, „Mezgimo raštų knyga“, „Patiekalai per pusvalandį“ ir kitas.
Smagią nuotaiką moterims sukūrė įdomiais žaidimais: ,,Įžymybės“, „Degustacija“ ir „Niekada gyvenime…“. Neapsieita buvo ir be staigmenų – prizų.
Už smagiai ir turiningai praleistą laiką moterys dėkojo Šiupylių bibliotekininkei Salvinijai Šeškauskienei, kuri moterims padėkojo už aktyvų dalyvavimą ir padovanojo po pavasarinį tulpės žiedelį.

Salvinija Šeškauskienė,
Šiupylių bibliotekos bibliotekininkė

 

 

Komentaras