Skip to content Skip to footer

2019 m. spalio 23–31 dienomis Voveriškių bibliotekoje vyko projekto „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ skaitmeninio raštingumo mokymai.
Mokymai buvo vedami pradedantiesiems pagal programą „Skaitmeninės technologijos TAU: ateik, sužinok, išmok“. Mokymus vedė lektorė Rita Cecervovė. Dalyviai sužinojo kaip naudotis kompiuteriu, išmaniuoju telefonu ir planšete, rengti tekstinius dokumentus, saugiai naršyti internete bei rasti aktualios informacijos, kaip naudotis elektroninėmis valdžios ir laisvalaikio paslaugomis, registruotis pas gydytojus ir kt. Skaitmeninio raštingumo mokymuose dalyvavo vienuolika Voveriškių kaimo gyventojų.  Pradedančiųjų mokymo programą išklausiusiems dalyviams  buvo įteikti programos baigimo pažymėjimai.
Projekto „Prisijungusi Lietuva“ tikslas – padėti gyventojams išmokti efektyviai, saugiai, atsakingai naudotis informacinėmis technologijomis bei internetu ir jo teikiamomis galimybėmis. Projektą įgyvendina Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Susisiekimo ministerijos, asociacija „Langas į ateitį“, Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba, Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija.

Inga Kerienė,
Voveriškių bibliotekos bibliotekininkė