Skip to content Skip to footer

2021 m. sausio 26 d. vakarą Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos feisbuko puslapyje vyko virtualus susitikimas su gydytoja psichoterapeute Aurima Diliene. Susitikimo metu buvo pristatyta jos trečioji knyga „Privati praktika. Psichoterapeutės užrašai“.

Visiems šiuo karantino laikotarpiu trūksta bendravimo, renginių, pokalbių. Šiuo tikslu buvo surengtas šiltas ir malonus pokalbis apie knygas, Prancūziją, emocijas. Transliacijos metu pašnekovę kalbino Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėja Joneta Filinskė.

Klausytojai išgirdo gydytojos istoriją apie atrastą savo svajonių šalį – Prancūziją. Su kokiais sunkumais susidūrė svetimoje šalyje ir kaip sekėsi su 7 vaikais adaptuotis Prancūzijoje pasakoja savo pirmojoje knygoje „Laiškai iš Bordo“. Netrukus ši knyga bus išleista prancūzu kalba. Antroji gydytojos knyga „Šeima – komandinis žaidimas“. A. Dilienė pataria šią knygą skaityti tiems, kas nori sustiprinti ryšį su savo šeima, kolegomis, draugais, kaimynais.

Naujausia A. Dilienės knyga „Privati praktika. Psichoterapeutės užrašai“. Joje pasakojami įdomiausi gydytojos konsultavimo atvejai. Keturi personažai įkūnija daugeliui artimas sunkias situacijas, gyvenimiškas problemas, šeimyninius nesklandumus, asmeninius išgyvenimus. Pervargusi mama, savimi nusivylusi moteris, neištikimas vyras ir jauna šeimos trokštanti mergina pasakoja, ko galima imtis, norint pasiekti rezultatą. Įkvepia nenuleisti rankų net beviltiškoje situacijoje.

Psichoterapeutė maloniai atsakinėjo į žiūrovų užduotus klausimus, pateikė savęs pasitikėjimo pavyzdžių, atsipalaidavimo būdų. Pasakojo, kaip reikia sugebėti skirti laiko sau.

Dalyvavusieji tiesioginėje transliacijoje galėjo nors valandai atitrūkti nuo kasdienybės, susipažinti su optimizmą ir gėrį skleidžiančia asmenybe. Tai buvo šaunus potyris bibliotekos darbuotojams ir visiems stebėjusiems tiesioginę transliaciją.

Tiesioginės transliacijos įrašą galima peržiūrėti Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos feisbuko puslapio archyve.

Joneta Filinskė

Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėja