Skip to content Skip to footer

Išdykauja, žaidžia, liūdi, siaučia,
Nesvarstydami – kodėl ir kam.
Jeigu šita žemė kam priklauso,
Tai pirmiausia, žinoma, vaikams.
(Just. Marcinkevičius)

Birželio 1-oji – Tarptautinė vaikų gynimo diena. Vaikai yra maži stebuklai, mūsų širdyse užimantys daugiausiai vietos. Pasiklydę, išdykę, gražūs… Jie verti ne tik mūsų rūpesčio, bet ir pastangų augti meilės kupinoje aplinkoje. Padovanokime vaikams tokią vaikystę, kad galėtų svajoti, kurti, stebėti plaukiančius debesis, pievoje skaičiuoti šokuojančius žiogus, gaudyti spalvingus drugelius, nerūpestingai lakstyti po margaspalvę pievą.
Birželio 1 d. į Dubysos aukštupio mokyklos Kurtuvėnų skyriaus kiemą sugužėjo gausus būrys vaikučių, kuriuos pasitiko Kurtuvėnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Aurelija Kniurienė ir muzikos mokytoja Indrė Pažareckienė. Vaikus sveikino Šiaulių rajono neįgaliųjų ir senjorų asociacijos „Neužmiršuolė“ pirmininkė Irena Urbonavičienė.
Vyresnioji bibliotekininkė A. Kniurienė gausų vaikų būrį pasveikino, linkėdama užaugti stipriais, sveikais, linksmais ir laimingais. Skambant dainoms mažyliai žaidė, dalyvavo estafetėse, piešė, pūtė muilo burbulus, šoko ir dainavo. Šventė prabėgo akimirksniu, kupina linksmo vaikų juoko, šypsenų, gražių emocijų ir linksmybių.
O vaikams norime palinkėti, kad turėtų taikią, saugią, juoko ir šypsenų kupiną vaikystę, nenustotų svajoti ir siektų aukštų, kilnių tikslų, būtų suprasti ir laimingi.

Aurelija Kniurienė,
Kurtuvėnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė
Autorės nuotraukos

Komentaras