Skip to content Skip to footer

„Mieli Jonai, Janinos ir Jonės, žolynais ir žila praeitimi pasipuošusi šventė – Joninės  tegul padovanoja Jums tikrą paparčio žiedą, žadinantį negęstančia viltį, tikėjimą ir meilę. Tegul trumpiausią metų naktį, dangų nušvietus tūkstančiams laužų, bus nupinti patys gražiausi vainikai, išbraidyti žolynai ir surastas tas vienintelis paparčio žiedas. Šiandien šokime, dainuokime, juokimės ir negailėkime šypsenų vieni kitiems“ – visus susirinkusius pasveikino Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Drąsučių filialo meno vadovė Eugenija Jurkienė ir kultūros renginių organizatorė Inga Jonuškienė.
Šventėje visus linksmino Drąsučių filialo liaudiškos muzikos kapela „Ringuva“ (vadovas K. Rupšys), Bridų filialo Pakapės liaudiškos muzikos kapela „Trys+trys“ (vad. J. Muliarčikas), nuostabius šokius dovanojo Drąsučių filialo šiuolaikinio šokio grupės „Iris“, „Mokinukai“, Šiaulių rajono Drąsučių mokyklos ritminių šokių grupė „Šypena“ (vad. I. Jonuškienė), solo šokiu visus nustebino Kauno kolegijos modernaus šokio kolektyvo „Kaukas“ narė Eimantė Jurkutė.
Drąsučių bibliotekos bibliotekininkė Neringa Skėrytė visus pakvietė apsilankyti bibliotekos stovykloje. Savo jėgas buvo galima išbandyti mašinų lenktynių trasoje, naudojant virtualios realybės akinius. Virtualios realybės akinius išbandė ne tik vaikai, bet ir suaugusieji. Mažiesiems šventės dalyviams labiausiai patiko smėlio ir šviesos spalvų staliukai. Vaikai galėjo piešti savo pirštukais arba naudojant pagalbines priemones. Taip pat buvo galima išbandyti ir interaktyvias knygutes, kurios papildytos realybe: muzika, dainelėmis, lopšinėmis, vaizdo įrašais.
Šventės metu vyrai ir moterys savo jėgas išbandė viktorinoje, vaikai puodynių daužyme, vaikščiojime kojūkais. Visi mylintys šokį galėjo sudalyvauti „Šokio pamokėlėje“, kurią vedė  Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centromeno vadovė – choreografė Gitana Ramanauskaitė.
Nuoširdžiai dėkojame Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centrui, Kuršėnų kaimiškosios seniūnijos seniūnės pavaduotojai Aušrai Doveikienei, Drąsučių bendruomenei, Danguolei ir Vitalijui Černiauskams, Ritai Niuniavienei, Jonui Kašėtai už atvirą, šiltą ir geranorišką bendravimą ir bendradarbiavimą.

Inga Jonuškienė,
ŠRSKC Drąsučių filialo kultūros renginių organizatorė;
Neringa Skėrytė,
Drąsučių bibliotekos bibliotekininkė

 

 

Komentaras