Skip to content Skip to footer

Artėjant Šv. Velykoms, kovo 26 d., Ginkūnų ir Kairių bibliotekose Messenger kambarių vaizdo pokalbių programoje, vyko nuotolinis edukacinis renginys „Kelios dienos ir Velykos“. Bibliotekininkės Rimvida Linauskienė ir Ramutė Priemontienė, pradėdamos renginį pasveikino renginio dalyvius su gamtos atbudimu, su pavasario šviesa, kuri atneša vieną gražiausių švenčių – Velykas. Tegu pasitinkanti pavasario šiluma suteikia naujų jėgų kurti ir tobulėti. Dalyvaujančius nuotaikingomis melodijomis sveikino Kuršėnų meno mokyklos Ginkūnų ir Kairių vietovių jaunieji akordeonistai (vadovė Meilutė Dautarienė).

Neatsiejama Velykų dalis yra spalvingi margučiai. Šiemet pamėginome kiaušinius dekoruoti kitaip, nei įprastai. R. Linauskienė kvietė dalyvius išmėginti šį būdą ant skrebinimo popieriaus, kuriam prireikė kūrybiškumo ir… žirklių. Į edukaciją aktyviai įsijungė Ginkūnų vaikų dienos centro vaikai, jų mokytojos bei popietės dalyviai.

Žiūrėjome virtualią edukaciją „Verbų magijos dirbtuvėlės, kurioje Kairių bibliotekos skaitytoja, globėja, poezijos knygos „Drugelių saulė“ autorė ir 9 knygų bendraautorė, Lietuvos kūrybinės raiškos asociacijos „Menų sodas“ narė, tautodailininkė Nijolė Špečkauskienė kvietė susirišti verbą. Siužetu pasidalino R. Preimontienė.

Bendravome vieni su kitais, dalijomės prisiminimais, kaip Velykos buvo švenčiamos prieš daugelį metų, įdomiais faktais apie jas. Bibliotekininkių organizuota viktorina kvietė visus pasitikrinti žinias apie Velykas. Nepajutome, kaip prabėgo laikas. Dekoruoti margučius popieriuje labai patiko ir vaikams, ir suaugusiems, o pamatę savo darbo rezultatą, džiaugėsi šiuo mažu, spalvingu ir užburiančiu stebuklu!

Bibliotekų darbuotojos dėkojo visiems dalyvavusiems už šypsenas, entuziazmą, nuostabiai dekoruotais margučiais. Renginio pabaigoje visi buvo kviečiami bendrai dainai „O, pavasari malonus“, kurią pradėjo Meilutė Dautarienė.

Velykos, pavasaris – tai ryškių spalvų ir nuotaikų metas! Pasipuoškime visi gera nuotaika ir emocijomis!

Rimvida Linauskienė,

Ginkūnų bibliotekos vyresn. bibliotekininkė

Ramutė Priemontienė,

Kairių bibliotekos vyresn. bibliotekininkė

Komentaras