Skip to content Skip to footer

Spalio 1 d. – Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Šiai dienai paminėti Žadžiūnų bibliotekos bibliotekininkė Ona Skirmantienė pakvietė į edukacinį užsiėmimą „ Rankdarbiai iš vilnos“, kurį vedė Šniūraičių kaimo vilnos velėjos. Pasisemti žinių į Žadžiūnų bendruomenės salėje vykusį užsiėmimą atvyko ir Žadžiūnų neįgaliųjų padalinio vadovė Ona Niekienė, darbščiųjų būrelio narės: Janina Povilaitienė, Anelė Motiejaitienė, Janina Piščikienė, Aldona Michailova, Gėnė Mejerienė, Laima Laugalienė. Šniūraičių pramogų ir šokių salės vyr. kultūros specialistė Audra Motiejūnienė papasakojo apie vilną, kaip ir kodėl ji veliasi. Kalbėjo apie vėlimo būdus, vėlimo priemones, įrankius.

Šniūraičių kaimo vilnos velėjos: Laima Mataitienė, Danguolė Petrauskienė, Aušra Beržinskienė, Audra Motiejūnienė, Neringa Sinkevičienė parodė pramoginę programą pristatydamos pagamintus dirbinius iš vilnos.

Šis naudingas užsiėmimas geriant kvapnią mėtų arbatą padėjo atsipalaiduoti nuo rudens rūpesčių ir sužinoti naujų ir įdomių dalykų.

Ona Skirmantienė,
Žadžiūnų bibliotekos bibliotekininkė