Skip to content Skip to footer
Rasa Šiškuvienė. Nuotr. iš „Šiaulių kraštas“

Esu Rasa Šiškuvienė. Gimiau ir gyvenu Šiaulių rajone. Pagal išsilavinimą esu ikimokyklinio ugdymo pedagogė, bet jau daug metų dirbu Briduose, kultūros centre ir bibliotekoje. Karpyti pradėjau dar mokydamasi mokykloje. Nuo 2012 m. esu  Lietuvos Tautodailininkų sąjungos narė. Aktyviai dalyvauju parodose ir vedu edukacines veiklas vaikų kolektyvams, kaimo bendruomenių žmonėms, padedu kultūros įstaigoms pasipuošti karpiniais patalpų interjerą, scenas renginiams.

Įvertinimai: Respublikinio „Aukso vainikas-2016“ regioninio turo geriausio Šiaulių apskrities meistro 1-os vietos diplomas;  Respublikinio „Aukso vainikas -2017“ regioninio turo geriausio Šiaulių apskrities meistro 2-os vietos diplomas.

Rasa Šiškuvienė (stovi dešinėje) pamokėlės metu. Nuotr. iš „Šiaulių kraštas“

Popieriaus karpymas man yra puikus būdas atsipalaiduoti, jame išlieti susikaupusias mintis, nusiraminti. Tai ir laisvalaikis, ir savęs ieškojimas, ir savęs atradimas.

Karpiniuose vyraujantis Gyvybės medžio motyvas – filosofinis požiūris į mūsų egzistenciją. Medis giliai įleidžia šaknis į žemę ir semiasi iš jos jėgų, stiprybės ir drąsos stiebtis į saulę, į šviesą, išskleisdamas plačiai savo šakas – rankas gyvenimui apkabinti, dovanodamas aplinkiniams neapsakomą žiedų aromatą, dalindamas nuostabaus skonio vaisius, tuo pačiu ir save kitiems.

Toks jau tas gyvenimas, žygiuoti per pasaulį plačiais žingsniais, dovanoti kitiems sušildytus meile darbus, žodžius, žinias…

Daugaiu apie Rasą Šiškuvienę > http://www.krastas.lt/?data=2012-03-29&rub=1144745056&id=1332951174