Skip to content Skip to footer

Bazilionų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Asta Platiakienė kovo mėnesį aktyviai organizavo ir kartu įsijungė į renginius, skirtus vaikams ir suaugusiems.
2019 m. kovo 5 dieną organizuotos linksmos veiklos, skirtos Užgavėnėms. Netrūko linksmų žaidimų ir visi galėjo paragauti skanių blynų.
Kovo 8-ąją bazilioniečiai rinkosi į popietę, skirtą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti ,,Melodijos tau ir Lietuvai“. Sveikinimo žodžius išsakė Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Bazilionų filialo darbuotoja Birutė Sinkevičienė ir Bazilionų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Asta Platiakienė. Bibliotekoje buvo eksponuojama spaudinių paroda ,,Lietuviais esame mes gimę“. Renginio metu skambėjo kurtuvėniškių Aurelijos ir Stefanijos atliekami romansai.
Kovo 12 ir 19 dienomis vyko edukaciniai užsiėmimai – muilo gamyba ,,Gaminame su meile“, kuriuos vedė mokytoja Laima Peminienė, vyresnioji bibliotekininkė Asta Platiakienė ir kultūros darbuotoja Birutė Sinkevičienė. Užsiėmime dalyvavo Bazilionų mokyklos-daugiafunkcio centro penktos ir šeštos klasės mokinai ir miestelio moterys. Edukatorės visų pirma pristatė visiems priemones, reikalingas muilo gamybai, taip pat ir techniką, kaip tai atliekama. Kiekvienas dalyvis turėjo galimybę pasigaminti ne tik širdžiai mielą muiliuką, bet ir dailiai jį įpakuoti į dekoruotą dėžutę. Rezultatai pranoko lūkesčius. Visi buvo sužavėti nauja ir dar niekad neišbandyta veikla, kuri ne tik įdomi, bet ir naudinga!

Asta Platiakienė,
Bazilionų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

 

Komentaras