Skip to content Skip to footer

Atėjus vasarai, 2021 m. birželio 23 d., Lietuvos bibliotekininkų draugijos Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos (LBD ŠRSVB) skyriaus nariai (ir ne tik) turėjo galimybę atsikvėpti nuo darbų, rūpesčių, pandemijos iššūkių ir pasinerti į užburiantį spalvų pasaulį piešdami fraktalus.

30 bibliotekos darbuotojų dalyvavo nuotoliniame fraktalų užsiėmime, kuriame buvo supažindinti su fraktalų piešimu, piešimo technika, metodika, piešinio detalių, spalvų reikšmėmis, užsiėmimų terapine nauda. Po užsiėmimo visi dalyviai piešė savo fraktalus ir siuntė juos lektorei, kuri kiekvienam asmeniškai parašė, ką „perskaitė“ iš piešinio. Lektorė negailėjo fraktalų autoriams gražių, širdį paglostančių žodžių apie jų asmenybes, asmenines ir profesines savybes, davė patarimų, kaip atsikratyti sunkumų ir pagerinti savo vidinę būseną. Dalyviai stebėjosi lektorės taikliais pastebėjimais. Buvo tikrai įdomu ir naudinga. Kai kurie kolegos sutiko pasidalinti nupieštais fraktalais, iš kurių buvo sukurtas vaizdo įrašas.

Už šį užsiėmimą nuoširdžiai dėkojame Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui ir jų pakviestai lektorei Gintarei Rauckienei.

Kviečiame pasigrožėti darbuotojų pieštais fraktalais:

Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos informacija

Komentaras