Skip to content Skip to footer

Birželio 1-ąją, Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga, Ginkūnų bibliotekoje vyko Šiaulių Sauliaus Sondeckio gimnazijos mokinės Vestos Verbaitės fotografijų parodos „Laimė kasdienybėje“ pristatymas. Nuostabūs keturkojai draugai suteikia kiekvieno gyvenimui daug džiaugsmo. V. Verbaitė augina, dresiruoja bei fotografuoja žaismingus keturkojus draugus. Su savo augintiniais mergina dažnai dalyvauja šunų parodose ir pelno prizines vietas.
Renginys prasidėjo skambiu, puikiu Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos mokinės Saulės Giedrimaitės jaunatvišku pasirodymu – visus dalyvius nudžiugino fleitos pagrota melodija.
„Palauk! Sustok! Žmogau, kur tu skubi? Pažvelk į mano mylinčias akis, jų atspindžiuose pajusk mano didžiulę mylinčią ir ištikimai dėl tavęs plakančią širdį. Ar jauti mano šiltą alsavimą, drėgną skruosto lyžtelėjimą? Juk supranti, kad buvimas kartu su manimi yra tikra LAIMĖ KASDIENYBĖJE“. Tokiais žodžiais Ginkūnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Rimvida Linauskienė tęsė renginį ir pakvietė Vestą Verbaitę pristatyti fotografijų parodą. Parodoje eksponuojamos 24 fotografijos, kuriose užfiksuotos natūralios šunų emocijos bei netikėtos jų išraiškos. Šunų portretai turėtų sudominti tiek mažus, tiek didelius ir dar kartą priminti, kodėl šuo yra laikomas geriausiu žmogaus draugu. Paroda Ginkūnų bibliotekoje veiks iki liepos 15 d.
Į renginį V. Verbaitė atvyko su vienu iš savo augintinių, amerikiečių kokerspanieliu, vardu Enzo. Nedidelio ūgio, itin mielos išvaizdos ir draugiškas, jis sužavėjo visus dalyvius – tikras nutrūktgalvis, kuris namuose prikrečia įvairių išdaigų – taip apibūdino šuns šeimininkė. Jie kartu parodė keletą triukų, kurių Enzo yra išmokęs. Gegužės 28 d. „Molėtų mero taurė 2022“ gražiausio šuns rinkimuose Vestos amerikiečių kokerspanielis CH ENZO KARALIŠKAS PERLAS laimėjo trečiąją vietą.
Vesta yra jauna, bet nepaprastai ambicinga, atkakli ir talentinga mergina, kuri gali būti puikiu pavyzdžiu visiems.
Dėkojome Vestai už puikią nuotraukų parodą ir palinkėjome kuo didžiausios sėkmės!

Rimvida Linauskienė,
Ginkūnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė
Nuotraukos Astos Stancelienės

Komentaras