Skip to content Skip to footer

Spalio 18 dienos popietę kužiškiai buvo pakviesti į susitikimą su poete, rašytoja, knygų autore, Kembridžo Biografijų Centro Švietimo Garbės profesore Genovaite Stulpiniene. Renginys prasidėjo lyriška smuiko muzika, kurią griežė Gilaičių filialo Kužių salės meno vadovė Kristina Lučinskaitė. Poetės lyriką skaitė Rita Bielskienė.

Kužių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Nijolė Viktoravičienė renginio dalyviams pristatė garbią viešnią, kviesdama ją pasidalinti savo mintimis apie nueitą pedagoginį kelią. Profesorė prisiminė ir vaizdžiai pasakojo apie savo vaikystę, studijų metus. Dalijosi mintimis apie darbą Kužių mokykloje. Džiaugėsi galėdama susitikti su buvusiais mokiniais. Kužiškiams buvo smalsu sužinoti autorės pseudonimo Vikingė kilmę. Popietės dalyviai žavėjosi puikia autorės atmintimi, unikaliais profesorės darbais ir nuopelnais. Viešnią maloniai nustebino Kužių seniūnijos seniūnės Jolandos Rudavičienės dovanota knyga apie Kužius. Meškuičių filialo meno vadovo Rolando Enriulio nuskambėjusi svajinga akordeono muzika visus, tarsi, užbūrė.

Kai kurie susitikimo dalyviai šnektelėjo su autore, kiti įsigijo Genovaitės Stulpinienės-Vikingės knygas, su rašytojos linkėjimais. Kužių bibliotekininkė, inicijavusi šį susitikimą, dėkojo kultūros darbuotojams už gražų abipusį bendradarbiavimą, o viešniai linkėjo sveikatos ir kūrybinės sėkmės.

Nijolė Viktoravičienė,
Kužių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė