Skip to content Skip to footer

2019 m. vasario 22-osios dienos pavakarę, Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos foto meno erdvėje, pristatyta kuršėniškės, Kauno taikomosios dailės mokyklos fotografijos trečio kurso studentės Viltės Kaulinytės autorinė fotografijos paroda „Šalių magija“. Tai pirmoji menininkės paroda.
Pristatydama savo parodą, Viltė Kaulinytė papasakojo, kad fotografija susidomėjo įstojus į Kauno taikomosios dailės mokyklą. Būtent ten ir suprato, kad fotografuoti – jos pašaukimas. Studijų pradžioje labiausiai autorę sužavėjo nepaaiškinami fotografijos veiksmai tokie, kaip fotografuoti su degtukų dėžute „pincole“, vėliau pradėjo domėtis ir skaitmenine fotografija. Nuo tos dienos praėjo jau treji metai, bet jaunoji menininkė negali teigti, kad fotografiją pažįsta iki galo. Tai meno forma, kuri nėra išsemiama, turi begalę interpretacijų, ieškojimų, atradimų, magijos, šviesos galimybių ir tobulėjimo. Autorė fotografuoja žmones, gamtą, gyvūnus, vaizdus ir kitus objektus. Parodoje eksponuojamose nuotraukose įamžinti atostogų vaizdai iš Ispanijos (Maljorka, Alikantė, Fuerteventura, Kosta Brava), kuriuose atsiskleidžia kadravimo galimybės, spalvos ir asmeninis tobulėjimas.
Parodos pristatymą apvainikavo spalvoti, žydintys, saldūs draugų, giminaičių sveikinimai, dovanos, nuoširdūs palinkėjimai.
Renginį puošė Kuršėnų meno mokyklos mokinys Nojus Vasiliauskas (mokytoja metodininkė Rima Ananjevienė, koncertmeisterė metodininkė Danutė Streckienė).
Eksponuojama fotografijų paroda „Šalių magija“ lankytojų lauks iki 2019 m. balandžio 14 d.
O gal ir Jūs fotografuojate ir norite savo kūryba pasidalinti įkurtoje Foto meno parodų erdvėje? Tad kviečiame kreiptis į Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos darbuotojas dėl galimybės eksponuoti savo autorinius darbus.

Karolina Jasiukevičiūtė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėja

 

Komentaras