Skip to content Skip to footer

„Vaikystė – laikas, kupinas emocijų, ieškojimų ir atradimų”.

Gegužės mėnesio 10, 17 ir 24 dienomis kūrybiniai-edukaciniai trečiadieniai prasidėjo gausiu vaikų būriu Ginkūnų bibliotekoje. Ginkūnų S. ir Vl. Zubovų progimnazijos PUG „Smalsučių“ ir „Gudručių“, Šiaulių Dermės priešmokyklinės „Žirniukų“ grupės bei Ginkūnų vaikų dienos centrą lankantys vaikai išbandė įvairius užsiėmimus.

Kūrybinė priemonė su spalvotomis virvutėmis leido vaikams linksmai ir nuotaikingai atlikti kūrybinius darbelius, naudojant prilimpančius „spagečius”.

Vaikai išbandė ir masažinį takelį-dėlionę, basomis kojomis vaikščiodami skirtingomis faktūromis. Kiekviena iš jų – skirtingos struktūros, formos ir kietumo. Stovėdami ant jų ar eidami galėjo pajusti akmenukus, kriaukles, kankorėžius ir pan.

Trečias smagus žaidimas kiekvienam vaikui – metimas į taikinį su mėtymo maišeliais, kurio tikslas – surinkti kuo daugiau taškų. Šis žaidimas vaikams padėjo lavinti taiklumą, miklumą, judesių tikslumą.

Mažieji lankytojai bibliotekoje atrado įdomių užsiėmimų. Kiekvienas susitikimas ir užsiėmimas buvo išskirtinis ir įdomus. Laikas, praleistas su būriu draugų, lavino vaizduotę, gerino emocinę būseną.

Rimvida Linauskienė,
Ginkūnų bibliotekos vyresn. bibliotekininkė
Nuotraukos autorės

Komentaras