Skip to content Skip to footer

Kovo 31 dienos popietę Kužių biblioteką aplankė netikėta viešnia. Svetlana iš Ukrainos išvyko pirmomis karo dienomis, nes gyvena arti Rusijos sienos. Pradžioje glaudėsi pas seseris, vėliau pas dukterėčią Lenkijoje, bet šioje šalyje buvo neįmanoma gauti darbo, todėl atvyko į Lietuvą. Šiuo metu Svetlana gyvena Šiauliuose ir jai jau nusišypsojo laimė gauti darbą.

Svetlana, atvykusi į biblioteką, iš karto pavergė savo nuoširdumu, daug kartų atsiprašydama už sutrukdymą, nes nesitikėjo, kad jai bus skirta tiek daug dėmesio. Viešnagės tikslas – multisensorinė erdvė, kurioje galima atsipalaiduoti ir nors akimirkai pamiršti visus patirtus vargus, gyvenime užklupusias bėdas, tuo labiau kad Svetlana tą dieną šventė savo penkiasdešimties metų jubiliejų. Pasodinta į masažo krėslą ir besiklausydama atpalaiduojančios muzikos moteris pravirko… Paklausta, ar užklupo karo prisiminimai, tegalėjo ištarti, kad senai jai taip buvo gera… Tai puikiausias įvertinimas, kokį tik esame girdėję iš šios erdvės lankytojų!

Kiek vėliau viešniai buvo įteikta atminties dovanėlė su Kužių miestelio simbolika ir patikinta, kad bet kada, bet kuriuo metu gali apsilankyti Kužių bibliotekoje, kurioje dirba empatiškos, supratingos, pasiruošusios padėti darbuotojos, sutinkančios ir išlydinčios lankytojus su viltimi ir padrąsinimu. To palinkėta išvykstant Svetlanai, su kuria per trumpą laiką spėta susibičiuliauti.

Kužių bibliotekos informacija

Komentaras