Skip to content Skip to footer

Rugsėjo 15 d. 11 val. vyko kultūrinė-pažintinė popietė „Rudens dūzgės“, skirta Žirgo metams, kurią organizavo Naisių biblioteka ir ŠRSKC Naisių filialas.

Renginyje dalyvavo Šiaulių r. Meškuičių gimnazijos 3-4 klasių mokiniai. Iš pradžių visi susirinkusieji sudalyvavo akcijoje „Visa Lietuva šoka“ ir sušoko du lietuvių liaudies šokius. Vėliau vaikai susiskirstė į keturias komandas ir turėjo atlikti keturias užduotis: sužaisti žaidimą „Perkūnas šaudo – velnias gaudo“, sudalyvauti rungtyje „Bulvių sodinimas“, nuspalvinti žirgą ir sudalyvauti viktorinoje.

Atlikę visas 4 užduotis mokiniai dalyvavo „Pagalvių mūšyje“. Visi smagiai leido laiką, buvo pakviesti atsipūsti ir pasivaišinti mėtų arbata, pyragu ir keptais obuoliais.

Kadangi renginys skirtas Žirgo metams, paskutinė renginio dalis vyko Naisių Žemaitukų žirgyne, kur trenerė Gintautė Belaglovytė-Masiulienė papasakojo apie žirgus ir kaip vysta treniruotės. Vaikai su dideliu susidomėjimu stebėjo jaunųjų raitelių pasirodymus ir palaikė juos plojimais.

Laikas pralėkė nepastebimai, mokiniai išvažiavo puikios nuotaikos, pilni įspūdžių ir turiningai praleidę laiką.


Aurima Ramanauskienė,
Naisių bibliotekos bibliotekininkė

Komentaras