Skip to content Skip to footer

Legendinis „Vyturys“ atgimsta įsielektrinusiomis plunksnomis ir repuodamas Biliūną – pasveikinkite pirmąją lietuvišką internetinę biblioteką vaikams ir jaunimui!

Pirmąją knygą „Vyturys“ išleido dar 1985 metais. Jaunuosius skaitytojus (dabartinių jaunųjų skaitytojų mamas ir tėčius) daugybę metų džiuginęs geriausiomis lietuvių ir užsienio autorių knygomis, „Vyturys“ 2001 m. pamojo sparnu…

Bom-čiri-vir-bim-bap!! Už lango 2015-ieji, ir „Vyturys“ vėl čia! 30-ąjį jubiliejų jis pasitinka nauju elektroniniu rūbu. Tai internetinė biblioteka vaikams ir jaunimui. „Vyturio“ bibliotekos knygas kruopščiai atrinko vaikų literatūros ekspertai ir patys vaikai. Taigi čia nerasite nuobodžių vienadienių skaitinių.

Kol kas knygų skaičius ribotas, tačiau bibliotekos lentynos sparčiai pildomos.

Žengiami pirmieji žingsniai, ir tikimąsi sulaukti visų susidomėjimo ir palaikymo. „Vyturio“ mostai platūs: žiū, po kelerių metų taps jie didžiausia lietuviška internetine biblioteka!

Šia paslauga jau gali naudotis Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos ir jos vaikų literatūros skyriaus skaitytojai. Išsamesnę informaciją: kaip prisijungti ir naudotis pateiks bibliotekininkės.

Daugiau informacijos galite rasti: www.vyturys.lt

Komentaras