Skip to content Skip to footer

2019 m. spalio 12 d. Kurtuvėnų mokyklos-daugiafunkcio centro salėje vyko šventė „Rudens žavesys“, skirta Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai. Renginio metu pristatyta Šiaulių rajono neįgaliųjų ir senjorų asociacija „Neužmirštuolė“. Linkėdama saulėtų rudens dienų, gražaus pasibuvimo kartu, renginį vedė Kurtuvėnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Aurelija Kniurienė.
Šiaulių rajono neįgaliųjų ir senjorų asociacijos ,,Neužmirštuolė“ pirmininkė Irena Urbonavičienė apžvelgė asociacijos veiklą, apdovanojo rėmėjus (smuklė „Kryžkelė“ savininkė Zosė Kalnikienė, UAB „Šiaurės tekstilė“ direktorius Artūras Varapnickas, Laimonas Pocius, UAB „Senasis Paventys“, Norfos labdaros ir paramos fondas). Garbaus amžiaus žmones sveikino Šiaulių rajono savivaldybės tarybos nariai Ingrida Venciuvienė ir Darius Ramančionis, Bubių seniūnijos seniūnas Vytautas Slabys, sulaukta svečių net iš Joniškio rajono.
Šventės dalyviai buvo sužavėti ir nustebinti šokėjų Kamilės Dumskytės ir Liudviko Suvorovo pasirodymu, kurie yra tarptautinių varžybų nugalėtojai, Lietuvos čempionatų prizininkai. Skambias dainas dovanojo romansų ansamblis ,,Darna“ (vadovė Nijolė Karalienė), Bazilionų filialo renginių organizatorius Raimondas Sinkevičius. Susirinkusieji buvo vaišinami plovu, kurį virė Laimonas Pocius, sumuštiniais, sausainiais ir gira.  Lydimi geros nuotaikos, džiugių akimirkų, visi skirstėsi nenoriai, nes norėjosi pasibūti su seniai nematytu draugu, ar kaimynu.  Zofija Popova išeidama tarė: „dėkojame už šventę, gražiausius žodžius, posmus, dainas ir šokius, padovanotus mums. O svarbiausia – mes dar žmonės, reikalingi jums“.

Aurelija Kniurienė,
Kurtuvėnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Nuotraukos Algirdo Kontrimo