Skip to content Skip to footer

Beveik prieš du dešimtmečius bibliotekose dalis Lietuvos  gyventojų jau pasinaudojo galimybe ir susipažino su kompiuteriu ir internetu, jo tuo metu teiktomis galimybėmis, išmoko juo naudotis, vėliau bibliotekininkams padedant savo įgūdžius tobulino ir tebetobulina. Tai tapo kasdiene bibliotekos paslauga.

Siekdamas prisidėti prie bibliotekų vykdomos skaitmeninio raštingumo paslaugų įvairovės ir lankytojų pritraukimo, ilgametis jų partneris asociacija „Langas į ateitį“ praneša, kad  2018 m. balandžio mėnesį startavo projektas „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė”.

Projekto tikslas – padėti Lietuvos gyventojams išmokti efektyviai, saugiai, atsakingai naudotis informacinėmis technologijomis bei internetu, jo teikiamomis galimybėmis mokantis, planuojant laisvalaikį, apsiperkant, registruojantis pas gydytojus, supažindinant su  bibliotekose LNB infrastruktūrinio projekto metu įdiegtais baziniais, kūrybiniais ir kt. paketais. Didžioji Projekto veiklų dalis bus įgyvendinama naudojant Lietuvos bibliotekose ir jų filialuose esančią kompiuterinę įrangą, patalpas  bei informacinių ryšių technologijas. Projektas vyks iki 2021 m. kovo mėn.

Projektą įgyvendina Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Susisiekimo ministerijos kartu su partneriais: asociacija „Langas į ateitį“, Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba, Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka, Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija.

Projektas finansuojamas Europos Sąjungos regioninės plėtros fondo ir Valstybės investicijų programos lėšomis.

Informacija apie projektą skelbiama www.prisijungusi.lt, www.epilietis.eu .

KVIETIMAS<!-

Komentaras