Skip to content Skip to footer

SUSTABDYTOS RENGINIŲ AKIMIRKOS 2009–2011 m.

Kalendorinėms žiemos šventėms populiarumu nenusileidžia ir vasaros, bei kitų metų laikų šventės.
2009, 2010 m. su kaimo aktyviomis moterimis suruoštos kaimo šventės „Joninių belaukiant“ ir „Pagerbkim mes Jonus visi kartu“. Buvo ruošiamos renginių programos, literatūrinės-muzikinės kompozicijos, laikantis Joninių tradicijų, papročių, Jonai ir Janinos apdovanoti ąžuolų vainikais, užkurti Joninių laužai, žaidžiami žaidimai, atliekamos įvairios rungtys ir burtai.  

Nuotraukoje – Linksma Romučių gyventojų kelionė į šventę „Pagerbkim mes Jonus visi kartu“. 2010 m.

Daug renginių parengta kartu su VšĮ „Agapao reabilitacijos centro“ bendruomene. Naudotasi centro patalpomis. Į šventes kviečiami centro gyventojų artimieji.

Nuotraukoje – Literatūrinė popietė „Džiugus Kalėdų ir Naujųjų Metų laukimas“ pravesta kartu su AGAPAO centru. 2010 m.

Bibliotekos mažieji skaitytojai parodė lėlių spektakliuką „Katinėlio ir gaidelio trobelėje“, deklamavo eilėraščius, o centro vyrai – savo muzikinę programą.

2011 m. Romučių biblioteka šventė savo veiklos 60-metį . Šia proga buvo suorganizuota šventinė popietė „Biblioteka – ne vien lentynos, knygos, bet ir…“. Šventės metu lankytojai buvo supažindinti su bibliotekos istorija, apžvelgti darbo rezultatai, pasidžiaugta naujomis bibliotekos technologijomis, pagerbti geriausi skaitytojai, įteiktos padėkos ir atminimo dovanėlės.

Nuotraukoje – (iš kairės) bibliotekininkė Janina Butnorienė, Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Birutė Litevkienė, Šiaulių rajono savivaldybės kultūros skyriaus vedėja Valė Jurešienė. 2011 m.

Komentaras